THUASNE MEDICAL

Prvotná starostlivosť

Kategórie produktov

Na zabezpečenie optimálnej starostlivosti a podpory bezprostredne po operácii prsníka SILIMA® vyvinula funkčné podprsenky, ktoré cielene spĺňajú špecifické požiadavky pooperačného obdobia.

Po rekonštrukcii prsníkov, zmenšení poprsia, modelácii prsníkov alebo po operácii zachovávajúcej prsník poskytne kompresívna podprsenka oporu tkanivu, stabilizuje ho a optimalizuje tvarovanie poprsia. Okrem toho sa kontrolovanou kompresiou v oblasti jaziev a odľahčením lymfatických dráh podporí proces hojenia.

Priliehavé, mäkké podprsenky pre prvotnú starostlivosť SILIMA® umožňujú v interakcii s veľmi ľahkými pooperačnými epitézami bezprostredne po zákroku prirodzený vzhľad, čím prispievajú k procesu uzdravenia u žien po operácii prsníka. Nanajvýš funkčné a relatívne jednoduché kompresívne podprsenky alebo podprsenky a epitézy pre prvotnú starostlivosť sú určené na prechodné obdobie a nosia sa iba do úplného zahojenia zjazveného tkaniva.

Nákupný košík

VITAJTE NA NOVOM E-SHOPE FRANCÚZSKEHO VÝROBCU ZDRAVOTNÍCKYCH POMÔCOK THUASNE

Vážený návštevník,

sme nesmierne šťastní, že ste navštívili náš nový e-shop. Veríme, že tu nájdete správnu pomôcku pre Vás alebo Vašich blízkych. 

Ak máte nejasnosti alebo sa vyskytne pri objednaní nejaký problém, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám poradíme.

Ďakujeme a želáme Vám príjemný nákup.