THUASNE MEDICAL

Tím THUASNE

Tím Thuasne - 1

SOŇA RERKOVÁ

Generálna riaditeľka

Vedie spoločnosť od roku 2003. Zo slovenskej dcéry Thuasne vychovala vyspelú, modernú a empatickú slečnu.
V prípade potreby sa môžete na ňu smelo obrátiť.

rerkova@thuasne.sk

JOZEF BOSÁK

Súčasťou spoločnosti Thuasne je prakticky od jej vzniku. 17 rokov sa stará o Prešovský a Košický kraj. Počas týchto rokov predával všetky naše komodity. Momentálne sa venuje najmä ortopédii a driekovým pásom a home care (pomôcky následnej starostlivosti) Pripravený je poradiť aj v iných špecializáciách.

Teší sa z výbornej spätnej väzby tak od obchodných partnerov ako aj lekárov a zdravotníckeho personálu. Vo svojej práci dáva do popredia najmä empatiu, pokoru, slušnosť a maximálnu ústretovosť.

+421 903 720 946bosak@thuasne.sk

Tím Thuasne - 2
Tím Thuasne - 3

RADOSLAV KLINEC

V Thuasne pracuje od roku 2017 a na starosti má región stredného Slovenska.

Špecializuje sa najmä na ortopédiu a home care (pomôcky následnej starostlivosti). Oceňuje kvalitu produktov Thuasne, čo mu potvrdzujú tak pacienti ako aj lekári. Ako vášnivý turista má odskúšané ortézy Thuasne a je pripravený odborne poradiť.

+421 903 795 719klinec@thuasne.sk

ANDREA MARTINKOVIČOVÁ

Súčasťou tímu Thuasne je od roku 2007. Po nástupe sa venovala produktom ortopédie a home care. Stará sa o región západného Slovenska a jej špecializáciami sú kompresívna terapia a prsníkové epitézy.

Je vyhľadávanou odborníčkou v odbore lymfológia. Svoje vedomosti ochotne poskytuje prostredníctvom prednášok, seminárov či školení.

+421 903 720 147martinkovicova@thuasne.sk

Tím Thuasne - 4
Tím Thuasne - 5

AGÁTA MARUŠKOVÁ

V Thuasne pracuje od roku 2017. Špecializuje sa na flebológiu a lymfológiu. Odborne poradí pri výbere spodnej bielizne a prsníkových epitéz. Región o ktorý sa stará je východné Slovensko. Stretnúť ju môžete na mnohých odborných seminároch.

+421 903 720 105maruskova@thuasne.sk

KATARÍNA UJVÁRIOVÁ

V Thuasne pôsobí od roku 2015, kedy začala ako obchodný zástupca pre sériové ortopedické pomôcky a home care (pomôcky následnej starostlivosti) pre oblasť západného Slovenska a Bratislavu. Špecializuje sa najmä na ortopedické pomôcky a ako sama hovorí je na ne veľmi hrdá, pretože okrem kvalitného materiálu a funkčnosti je výborne nastavená cena, distribúcia a logistika.

+421 903 720 128ujvariova@thuasne.sk

Tím Thuasne - 6
Tím Thuasne - 7

VERONIKA BÁTOVSKÁ

Je našou služobne najmladšou kolegyňou. Má viac ako 10 ročné skúsenosti s prácou medicínskeho reprezentanta v oblasti kardiológie, diabetológie, neurológie, psychiatrie a urológie. Zodpovedá za sortiment kompresívnej starostlivosti a prsníkových epitéz v regióne stredného Slovenska.

+421 910 903 720batovska@thuasne.sk

Nákupný košík